25.1 C
Brno
Čtvrtek, 18 července, 2024
- Reklama -časopis
- Reklama -časopis
DomůPro ženyOnline kurzy INSTRUCTOR: Ideální pro školení BOZP

Online kurzy INSTRUCTOR: Ideální pro školení BOZP

Každá firma musí zajistit zaměstnancům školení bezpečnosti a ochrany při práci (BOZP). Dnes už to ale není složité jako kdysi. I do této sféry pronikla interaktivita a vše jde udělat online. Existuje na to spousta programů, je důležité si ovšem vybrat ten správný a spolehlivý.

Proč se dělá online školení BOZP?

Školení bezpečnosti a ochrany při práci je nezbytné, proto se provádí už od nepaměti. I když to nebylo povinné. Každý zaměstnanec musí vědět, jak se při výkonu práce chovat, aby neohrozil zdraví své ani ostatních. Musí znát, kde je únikový východ, co použít v případě ohrožení (např. hasicí přístroj). Je jedno, zda se jedná o místa, kde jsou větší rizika úrazu (staveniště, průmysl atd.), nebo jde o zaměstnání, kde zdánlivě nic nehrozí. I v kanceláři můžete přijít k úrazu. Naštěstí dnes se provádí vzdělávací kurzy s certifikátem tak, aniž by se narušil provoz firmy. Umožňují to online kurzy, které si stačí objednat.

Vzdělávací kurzy s certifikátem

Školení BOZP musí dělat odborný a vyškolený profesionál, který má osvědčení. Firmy si rozhodně nemohou koordinovat školení samy. Je důležité, aby zaměstnanci dostali řádné informace. Firma je pak krytá i potvrzením od odborníka, že poskytla poučení svým zaměstnancům. Pro vaši představu uvedeme, že mezi povinnosti koordinátora BOZP patří seznámení zaměstnanců s bezpečnostními předpisy a s požární prevencí, dále získají pokyny k případné evakuaci a dozví se, jaký je postup při požáru. Vaši lidé získají i informace o tom, co znamená shromaždiště v terminologii požární ochrany a seznámí se s dalšími pojmy.

Školení BOZP – online kurzy s certifikátem

Kdy se dělá školení BOZP? Určitě při nástupu do práce každého zaměstnance. Dále při každé změně pracoviště. Rovněž je zapotřebí proškolit zaměstnance, pokud dojde ke změnám podmínek požární ochrany. Školení se dělí i dle toho, jestli jej absolvují řadoví zaměstnanci, nebo vedoucí, samostatnou kapitolou jsou pak ti, kteří se starají o bezpečnost práce. Zmínili jsme online kurzy s certifikátem. Na koho se obrátit? Profesionálem v oboru je společnost PREVENT, která je koordinátorem a specialistou BOZP. Zajišťuje i online vzdělávání, e-learning v podobě dvou LMS platforem – INSTRUCTOR a EDUNIO.

LMS platforma na školení BOZP

O co se jedná? INSTRUCTOR je LMS platforma, která nabízí školení zaměstnancům v podobě online kurzů s certifikátem (školení BOZP a PO). Jedná se o online kurzy první pomoci a profesní školení řidičů, zákonná školení zaměstnanců. Tuto LMS platformu využijí hlavně menší firmy. Pokud jste větší podnik, pro vás je lepší EDUNIO. Jde o platformu pro firemní vzdělávání zaměstnanců v oblasti firemního e-learningu, learningu v oblasti management systému atd. Pokud máte zájem o vzdělávací kurzy s certifikátem s fyzickým školením, není pro společnost PREVENT problém ani toto. Důležité pro ně je, aby byl klient maximálně spokojen. 

zeny

Mohlo by Vás zajímat

PR článek