25.1 C
Brno
Čtvrtek, 18 července, 2024
- Reklama -časopis
- Reklama -časopis
DomůAktualityČeká vás váš velký den? Jak volit místo svatby a co když...

Čeká vás váš velký den? Jak volit místo svatby a co když bude pršet?

Příprava svatby s sebou nese důkladné plánování mnoha detailů. Jedním z důležitých rozhodnutí je zajištění místa, kde se obřad odehraje. Kde to může být a jak připravit „mokrou“ variantu?

Jak vybrat nejlepší místo na svatbu

Bytostní romantici dávají přednost svatbám na zámku. V různých koutech naší vlasti najdete četné historické objekty, jež poskytnou vašemu svatebnímu obřadu jedinečné kulisy. Zámky jako Mělník nebo Karlova Koruna učiní váš velký den jednoduše nezapomenutelným.

Volit ale můžete i civilnější tvář celého obřadu, aktuálním hitem jsou svatby ve stodolách, na statcích a dalších místech spjatých více s přírodou. Kulisou může být také starý mlýn nebo třeba zajímavé venkovské stavení.

Úskalím všech těchto bezesporu velmi romantických lokací je to, že exponované termíny na vrcholu svatební sezóny, který nastává v létě, bývají dlouhou dobu dopředu zamluvené. O vhodném datu se tak vyplatí přemýšlet i rok předem. Pronájem svatebního místa není navíc vyloženě levný, u zámků počítejte za samotný obřad řádově 6 000 až 20 000 Kč

Mnozí také mají problém s jistou masovostí takové akce. V útulném penzionku vás může už druhý den ráno s citem personál upozorňovat, že je čas, abyste se balili, neboť další svatebčané již čekají. Stejný zámek může zase na svatebních fotografiích dělat „parádu“ i dceři vaší kolegyně, kamarádce a sestřenici.

Párty stan zajistí, že na vás ani hosty nebude pršet

Z těchto důvodů volí řada lidí obřad v místě, které je jim nejbližší a nikdo jiný sem zaručeně přístup nemá: Nevěsty a ženichové se tak velmi často berou i doma na zahradě. Zorganizovat zde můžete rovnou celý obřad, případně se konvenčně vzít v obřadní síni a domů se vrátit na neformální after party.

Vykouzlíte tak velmi příjemnou a intimní atmosféru. Myslet je ale potřeba samozřejmě na to, že i v létě může pršet. Proto je potřeba na pozemek připravit zastřešení. Nejlépe se osvědčily flexibilní párty stany, které jsou jednoduché na sestavení a nabídnou dostatečný komfort.

Vzhledem k dostupným velikostem si určitě vyberete. Využít můžete například stan v rozměru 4 x 6 m. Co se týče prodeje nůžkových stanů, nabízí je dnes řada firem a kvalitativní úroveň bývá rozdílná. Vždy tak dbejte hlavně na přítomnost odolné konstrukce z hliníku a opláštění z PVC. Spolehlivý dodavatel by vám měl být pro stany schopen dodat i náhradní díly.

zeny

Mohlo by Vás zajímat

PR článek