6.3 C
Brno
Středa, 17 dubna, 2024
- Reklama -časopis
- Reklama -časopis
DomůRady a NávodyJaký koordinátor BOZP zajistí 100% vzdělávání vašich zaměstnanců?

Jaký koordinátor BOZP zajistí 100% vzdělávání vašich zaměstnanců?

Ať už provozujete výrobní halu, sklad, logistické centrum, jezdíte po stavbách, či posíláte řidiče po celé České republice, neobejdete se bez poctivého dodržování bezpečnosti práce. Tato extrémně komplexní a složitá oblast dělá vrásky na čelech mnoha podnikatelům. Jak si s ní poradit snadno a elegantně?

Školení BOZP a PO

Pokud vás zajímá, jak se spolehlivě vypořádat s bezpečností práce a požární ochranou, určitě se podívejte na služby známých odborníků ze společnosti PREVENT. Tento koordinátor BOZP působí na českém trhu již téměř třicet let a v současné době se stará o více než 5 000 firem z nejrůznějších odvětví. Ačkoliv se stará primárně o online kurzy, zajišťuje i pracovnělékařské služby, audity a kompletní správu i vedení BOZP a PO.

Vzdělání online

Nás však nyní zajímá BOZP a PO online s pomocí LMS platformy INSTRUCTOR. Tento learning management systém propojuje zaměstnavatele se zmíněným koordinátorem, díky čemuž vyřešíte veškeré důležité náležitosti s pomocí několika kliknutí myši. Zapomeňte na shánění lektorů, přípravu výukových prostor a nahánění zaměstnanců. Co vše vlastně aplikace dokáže?

Základem všeho jsou moderní online kurzy s certifikátem, které si buď necháte sestavit od společnosti PREVENT, nebo si je vytvoříte sami. Ať tak, či onak, vše je personalizované přesně podle vašich specifických potřeb. Nezáleží na tom, jestli se pohybujete v oboru stavebnictví, dopravy, zpracování kovů nebo třeba vedete kancelář.

Kompletní informace

Díky platformě představíte svým podřízeným nejen základní BOZP a PO, nýbrž i kurzy první pomoci, profesní školení řidičů, GDPR, firemní ergonomii a další základní informace. Po absolvování školení budete moci svým zaměstnancům poslat test k ověření jejich znalostí, případně udělíte konkrétní oprávnění. Během práce vám přitom budou k dispozici profesionálové, jimž můžete zavolat a nechat si poradit.

Každý šikovný podnikatel si však uvědomuje, že pouhé základy z dlouhodobého hlediska nestačí. Přesně proto se vám bude hodit i pokročilá e-learning platforma EDUNIO, jejímž účelem je průběžné vzdělávání v konkrétních oborech.

Vzdělání vytváří zisky

EDUNIO vám poskytne možnost jednoduché tvorby vlastních e-kurzů, dotazníků i webinářů, které lze následně kdykoliv pustit zaměstnancům. Zároveň jim zajistí přístup do sdílené firemní knihovny, kde mohou čerpat důležité znalosti ohledně své pozice. Naprostou samozřejmostí jsou elektronické certifikáty a možnost takzvaného blended learning (kombinace online a prezenčního vzdělávání).

Pohled na vlastní oči vydá za tisíce slov. Podívejte se na internetové stránky dvou zmíněných platforem, prohlédněte si jejich schopnosti a ihned se přesvědčíte, jestli jsou to správné pro vás.

zeny

Mohlo by Vás zajímat

PR článek