25.1 C
Brno
Čtvrtek, 18 července, 2024
- Reklama -časopis
- Reklama -časopis
DomůFinanceAmerická hypotéka je kapesné pro úspěšné. Jak ho využít?

Americká hypotéka je kapesné pro úspěšné. Jak ho využít?

Chcete ještě více rozvinout vaše podnikání, nebo začít nějaký zajímavý projekt? Pak vám určitě přijde vhod americká hypotéka. O co se vlastně jedná a jak si ji můžete sjednat i vy? V následujících řádcích vám na tyto otázky odpovíme.

Co je to americká hypotéka?

S americkou hypotékou máte finanční prostředky na dosah prakticky kdykoliv. Na rozdíl od klasického úvěru poskytovatel nezkoumá její účel, takže ji můžete využít prakticky na cokoliv. Abyste si ale mohli půjčit, musíte mít k dispozici nemovitý majetek, který vložíte do zástavy. Výše úvěru se pak odvíjí od hodnoty nemovitosti.

Tento úvěr pak je možné použít i pro financování podnikání. Tak, že si získané prostředky vložíte do firmy jako půjčku a následně si necháte pravidelně vyplácet splátky. Zajímá-li vás, kolik peněz vám vynese hypotéka pro podnikatele – kalkulačka na webu AMJ.cz to za vás vypočítá. Získáte tak hrubou představu o tom, jak velký úrok a splátky vlastně můžete očekávat.

Jak americkou hypotéku získat?

Než se však rozhodnete, po kterém z úvěrů nakonec sáhnete, pomůže vám srovnání hypotéky na AMJ.cz. Ti na rozdíl od běžných poradců porovnávají nabídky všech bank a spořitelen na českém trhu. Navíc mají aktuální informace a s pomocí bohatých zkušeností vám tak mohou nabídnout tu nejlepší americkou hypotéku nejen na základě úrokové sazby, ale i dalších nákladů s tím spojených.

Díky tomu můžete získat úvěr z pohodlí domova a bez toho, aniž byste sami museli do jeho sjednávání investovat spoustu času. Na začátku přitom stačí vyplnit formulář na základě hypoteční kalkulačky, která vám pomůže zjistit vaše aktuální možnosti. O zbytek se pak postará tým specialistů, jenž vás provede celým kolečkem až k úspěšnému konci v podobě získání finanční injekce pro vaši firmu.

zeny

Mohlo by Vás zajímat

PR článek