6.3 C
Brno
Středa, 17 dubna, 2024
- Reklama -časopis
- Reklama -časopis
DomůRady a NávodyFotoobraz na uměleckém plátně se stane klenotem vaší domácnosti

Fotoobraz na uměleckém plátně se stane klenotem vaší domácnosti

Chcete se doma cítit skvěle? V takovém případě nesmíte zapomínat na spoustu různých detailů. Právě ozdoby a další maličkosti tvoří tolik kýžené teplo domova. Velmi důležitým prvkem jsou hlavně obrazy a fotografie. Proč byste je měli mít na uměleckém plátně?

Opravdové umělecké dílo

V dnešní době už klasickým nekvalitním fotografiím z běžných tiskáren odzvonilo. Lidé si stále častěji objednávají mnohem kvalitnější a hezčí řešení. Tím je samozřejmě fotoobraz z vašich fotografií.

Chcete mít svou rodinnou fotografii natisknutou na klasickém polyesterovém plátně, nebo spíše na prémiovém bavlněném plátně? V obou případech se dočkáte špičkového velkoformátového tisku, který od běžného provedení poznáte ihned na první pohled. Dřevěný rámeček obrazu je skrytý pod plátnem, takže nenarušuje celkový dojem z takového díla.

Budete si moci vybrat z různých rozměrů obdélníkového i hexagonálního tvaru. Parádní volbou je například koláž z několika hexagonálních produktů. Na každý jednotlivý kus necháte natisknout část fotografie. Následně je spojíte dohromady a pověsíte na zeď.

Stačí kliknutí myši

Jak se takové fotoobrazy vlastně vytváří? Nic těžkého. Nejdříve si rozklikněte webové stránky pod odkazem na začátku článku. Poté si vyberte ideální tvar, rozměry i druh plátna. Ihned se dostanete do jednoduchého editoru, kam stačí nahrát požadovanou fotografii (z počítače/telefonu). Ten vám zároveň řekne, jestli je soubor dostatečně kvalitní pro tisk.

Následně si prohlédnete, jak bude výsledné dílo vypadat. Vyhovuje vám? Pak napište svou adresu, zaplaťte a počkejte si na doručení. Za několik stovek korun získáte nádherný fotoobraz, který bude zdobit váš byt klidně po desítky let. Dejte si tedy záležet a zvolte nejlepší možnou fotografii.    

zeny

Mohlo by Vás zajímat

PR článek