25.1 C
Brno
Čtvrtek, 18 července, 2024
- Reklama -časopis
- Reklama -časopis
DomůFinanceCena zlata láme rekordy

Cena zlata láme rekordy

Hledáte spolehlivého a levného dodavatele zlata? Víme, kde ho najdete!

Nejlevnějšího prodejce zlata v ČR najdete na adrese zlatemince.cz. Prodejnu má v Praze v budově Obecního domu. Ale pozor, prodejna je ve druhém patře! Nikoliv v přízemí. Abyste nezabloudili, použijte služební vchod (z ulice u Obecního domu) hned vedle výlohy Blanky Matragi a nechejte se vyvézt výtahem do druhého patra. Za nízké ceny získáte zlato i v Brně, v ikonické cihlové budově Dornych, vedle Vaňkovky.

Uložte své peníze do drahých kovů

Právě nízká cena a vysoké skladové zásoby přivádí k tomuto tradičnímu prodejci investičního zlata a stříbra nové zájemce o bezpečné uložení finančních prostředků do drahých kovů. Že jsou ceny zlatých cihel a zlatých mincí u tohoto prodejce skutečně nejnižší, se můžete přesvědčit na stránce investiční zlato. Ceník v euro je na stránce investičné zlato.

Nejlepší cena zlata

Přízemní cenou zlata se tento prodejce výrazně odlišuje od ostatních nabídek na trhu. Potvrzuje to i jeho umístění na prvním místě loňského srovnání finančních produktů v kategorii prodejců drahých kovů (soutěž pořádá server Finparáda společnosti Scott & Rose).

Cena zlata i nadále poroste

Titulek tohoto článku rozhodně není nadnesený. Cena zlata skutečně láme rekordy. Během posledních týdnů přinesla investorům velký výnos nečekaně rychle. Analytici navíc očekávají další růst jeho ceny. Proto byste neměli váhat.

Buďte obezřetní

Při nákupu je ovšem na místě opatrnost. Především mějte na paměti, že žádná česká mincovna zlato ve formě zlatých cihel nebo slitků nevyrábí. V Čechách se prodávají hlavně zlaté cihly švýcarských rafinérií. Ty ale různí prodejci nabízejí za různé ceny. Proto se jejich nabídky vyplatí srovnávat.

Pozor na virtuální zlato

V každém případě se vyhněte různým formám nákupu virtuálního zlata, nebo dokonce spoření do zlata. Nekupujte ani akcie zlatých dolů, nevíte, zda nejsou vytěžené. Konzervativní investicí do zlata je pouze jeho nákup v podobě fyzického zlata ve formě cihel nebo mincí. Za své peníze požadujte zlato do svého držení.

zeny

Mohlo by Vás zajímat

PR článek