0.3 C
Brno
Čtvrtek, 30 listopadu, 2023
- Reklama -časopis
- Reklama -časopis
DomůRady a NávodyTiskárny na štítky: Vše, co potřebujete vědět

Tiskárny na štítky: Vše, co potřebujete vědět

V současné rychle se měnící digitální době je tisk klasických štítků považován za zastaralý, ale ve skutečnosti je pro spoustu odvětví nezbytný. Tiskárny na štítky nabízejí řešení pro organizaci, identifikaci a sledování všeho od zásilek po zásoby v obchodě. V následujících řádcích se podíváme na různé druhy těchto tiskáren a jejich využití.

Základní princip fungování je jednoduchý. Tiskárna na štítky přijme informaci z počítače a vytiskne ji na samolepící materiál. V závislosti na modelu a potřebách může být tisk tepelný, laserový nebo inkoustový.

Druhy tiskáren na štítky

  • Tepelné tiskárny: Používají teplo k přenosu obrazu na štítek. Oblíbené jsou především pro jejich rychlost a dlouhodobou trvanlivost tisku.
  • Laserové tiskárny: Pro tisk štítků potřebují toner. Vhodné jsou hlavně pro velké objemy tisku.
  • Inkoustové tiskárny: Využívají zase kapalný inkoust a ideální jsou pro barevné a vysoce kvalitní štítky.

Výhody tisku štítků

Štítky pomáhají organizovat sklad, kancelář nebo jakékoli jiné místo. Stejně tak v oblasti prodeje a distribuce pomáhají štítky sledovat zásoby a zásilky. Výrobky označené profesionálně vytvořenými štítky navíc působí důvěryhodněji.

Jak vybrat správnou tiskárnu na štítky?

  • Velikost a druh štítků: Zvolte tiskárnu podle velikosti a materiálu štítků.
  • Množství: Pokud tisknete velké množství, měli byste se dívat na průmyslové modely.
  • Kvalita tisku: Pro některé aplikace je důležitější vyšší rozlišení tisku.

Ať už potřebujete tiskárnu na štítky pro osobní, nebo komerční účely, samolepící etikety a další materiál, podívejte se do e-shopu Barco. Ujasněte si specifikace, které by měla tiskárna splňovat, a sáhněte po modelu, s nímž zvládnete tisknutí štítků během chvíle. V zmíněném e-shopu na vás čeká kvalitní portfolio produktů, tedy tiskáren i spotřebního materiálu.  

zeny

Mohlo by Vás zajímat

PR článek