25.1 C
Brno
Čtvrtek, 18 července, 2024
- Reklama -časopis
- Reklama -časopis
DomůRady a NávodyUdělejte svým známým radost s pomocí zlatého dukátu s jejich jménem

Udělejte svým známým radost s pomocí zlatého dukátu s jejich jménem

Máte ve svém okolí milující rodinu, které neustále chcete dokazovat, že vám na ní záleží? V takovém případě si rozhodně nenechte ujít žádnou příležitost k tomu, abyste její členy obdarovali jedinečným dárkem. Jaký předmět nejen potěší, ale zároveň s sebou i přinese spoustu pozitivních služeb?

Zlatá medaile s vlastním jménem

Nebaví vás neustálé shánění tuctových darů, které nemají žádný vyšší smysl a jen se následně válí ve skříni? Pak na to tentokrát jděte úplně jinak.

Pořiďte všem vlastní zlatý dukát, na němž bude vyobrazené jejich křestní jméno i příjmení. Bavíme se o 3,49gramové medaili, jež potěší špičkovou ryzostí 23,66 karátů. Výrobce ji samozřejmě balí do průhledného ochranného obalu, který ji chrání před poškrábáním. Nezapomíná ani na důležitý certifikát pravosti a český punc. Vše následně odesílá v úhledné dárkové krabičce. Stačí jen předat konkrétní osobě.

Takovou zajímavou vychytávku vám vyrobí uznávaná Pražská mincovna, a to v zastoupení populárního e-shopu ceska-jmena.cz. Na webových stránkách pod výše vloženým odkazem si budete moci prohlédnout, jak vlastně dukát vypadá.

Celý proces zadání požadovaného jména a objednání vám zabere maximálně deset minut. Pak stačí pouze počkat několik dní na doručení a máte hotovo.

Proč zrovna zlatý dukát?

Možná se ptáte, proč byste měli svým milovaným darovat právě zlaté dukáty. Odpovědí je rovnou několik. Za prvé se jedná o opravdu originální dar vyrobený přímo na míru konkrétní osobě, který nebude vlastnit nikdo jiný na světě. Taková myšlenka má sama o sobě ohromnou moc ukázat, že někoho máte rádi.

Nyní se však pojďme podívat na trochu pragmatičtější odůvodnění. Tím je samotná povaha zlata jako uchovatele hodnoty a investičního parťáka do nepohody.

Dopřejte své rodině bohatství

Drahé kovy jsou celosvětově ceněná komodita, jež postupem let narůstá na hodnotě. Není divu, že ji nakupují nejen průměrní čeští investoři, nýbrž i celé banky či státy. Mají dobrý důvod…

V současné době přibližně polovina obyvatel naší malé země pravidelně investuje. Zkrátka a dobře si uvědomujeme, že o své těžce vydělané peníze se musíme starat. Jinak nám je vezme inflace.

A právě zlato představuje jednu z nejkonzervativnějších a nejbezpečnějších metod zhodnocení na celém světě. Hlavním důvodem je jeho schopnost odolávat všem ekonomickým krizím.

V dobách válek, pandemií, krachů či recesí totiž veškeré ostatní investice padají strmě dolů. To platí pro akcie, různá ETF, dluhopisy, kryptoměny, P2P a podobně.

Oproti tomu zlato v časech krizí značně posiluje. Přesně proto je všeobecně považované za ideální prostředek, s jehož pomocí snížíte dopad krizí na váš majetek. Darujete-li tedy své rodině zlatý dukát, chráníte je před nejrůznějšími finančními problémy.

Vydělejte si společně peníze

Ochrana není jedinou speciální silou zlata. Musíte vzít v potaz i jeho zhodnocení v průběhu let. To v drtivé většině případů hravě překonává inflaci. Pojďme si ukázat konkrétní čísla, která si můžete najít během minutky sami na internetu.

Zlato za posledních dvanáct měsíců stouplo na hodnotě o 14 %. Za posledních pět let o 61 %. Za sedm let o 80 %. Za osmnáct let o 400 %. Do budoucna se předpokládá ještě o něco rychlejší růst ceny. K tomu připočtěte fakt, že na žlutý kov se nevztahuje otravná daň z přidané hodnoty. Při zpětném odprodeji ani daň z příjmu. Všechny peníze tedy zůstanou ve vaší kapse.

Pokud dopřejete všem rodinným příslušníkům vlastní zlatou medaili, za nějaký čas ji budou moci prodat a dostanou za ni klidně několikanásobek současné hodnoty. Jako šikovná záchrana v časech nouze dobré, nemyslíte?      

zeny

Mohlo by Vás zajímat

PR článek