7.4 C
Brno
Pátek, 23 února, 2024
- Reklama -časopis
- Reklama -časopis
DomůRady a NávodyChystáte svatbu, ale nechcete se starat o svatební oznámení? Víme, jak na...

Chystáte svatbu, ale nechcete se starat o svatební oznámení? Víme, jak na to

Svatba je celoživotní zážitek, na který rádi spoléháme. Přece jen se jedná o ultimátní důkaz vzájemné lásky s vaší drahou polovičkou. Jenže… Plánování a realizace takové události je pěkná dřina a hromada stresu. Přesně proto se hodí jakákoliv sebemenší úleva. Jak hravě vyřešit pozvánky na svatbu bez práce?

Jděte na to online

Chcete, aby svatba měla opravdový styl a potěšila nejen vás, nýbrž i vaše blízké? V tom případě se neobejdete bez originálních svatebních oznámení. S jejich pomocí dáte budoucím hostům vědět, že je máte rádi, myslíte na ně a chcete je mít během nejdůležitějšího dne života u sebe.

V dnešní době už dávno nefrčí obcházení specializovaných kamenných poboček. Raději ušetřete spoustu stresu a vsaďte na svatební oznámení online. Zkrátka a dobře si sednete k počítači, otevřete si webové stránky ověřeného e-shopu, omrknete dostupné designy, zvolíte si ten správný a necháte si vše vyrobit na dálku.

Moře možností

Kde vám udělají svatební oznámení levně, rychle a kvalitně? Spoustu chvály si za léta praxe vysloužil například e-shop Laris Design. Na jeho webových stránkách (najdete je pod vloženými odkazy) si můžete zvolit ze stovek různých designů svatebních oznámení.

Na výběr budete mít z květinových, přírodních, moderních, jednoduchých, kreativních, luxusních, zlatých, plexi, 3D i dalších variant. Sami se budete divit, kolik krásných možností lze vymyslet. Vše přitom zařídíte během několika málo kliknutí myši. Nejtěžší bude vymyslet vlastní nápisy.

V rámci daných služeb si můžete nechat zhotovit dokonce i design přímo na míru. To platí i pro svatební logo, jmenovky, etikety na výslužku, vzhled svatebního menu a tak dále. V mžiku vyřešíte každičký jednotlivý detail a dočkáte se opravdu jedinečné svatby.   

zeny

Mohlo by Vás zajímat

PR článek